Makijaż permanentny

Czym jest makijaż permanentny?

Oferujemy nowy rodzaj makijażu oczu, ust i brwi utrzymujący się do 3 lat. Conture Make-up firmy Long Time Liner, bo o nim mowa, jest najbezpieczniejszą i najbardziej znaną metodą wykonywania makijażu trwałego na całym świecie. Zależnie od intensywności wybranego pigmentu możemy osiągnąć efekt bardzo naturalnego korygującego makijażu lub intensywniejszego, zastępującego dzienny makijaż. Dobierając barwniki w taki sposób, aby były jak najbardziej zbliżone do naturalnego kolorytu możemy delikatnie skorygować niedoskonałości urody, zintensyfikować naturalny kolor, zmienić kształt i wielkość ust oraz łuku brwiowego, a także wzmocnić oprawę oczu. Makijaż permanentny z wykorzystaniem Conture Make-up jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego, komu zależy na pięknym wyglądzie. Dzięki niemu można upiększyć swoją urodę i podkreślić jej atuty, ukrywając jednocześnie defekty takie jak niewielka asymetria, zanikające kontury czy cienkie, przerzedzone brwi. Stały i niezmywalny makijaż to doskonała alternatywa dla zwykłego, codziennego makijażu z użyciem eyelinerów, kredek do brwi i szminek. Docenią ją zwłaszcza osoby, które nie mogą sobie pozwolić na codzienne malowanie, mają problem z wykonaniem precyzyjnych kresek lub po prostu nie radzą sobie zbyt dobrze z modelowaniem oprawy oczu i ust – makijaż permanentny pozbędzie się wszystkich tych problemów. Bardzo ważne jest, aby był on subtelny, wyglądał pięknie i naturalnie, a przede wszystkim w 100% spełniał Twoje oczekiwania i gwarantował długotrwały efekt. Dlatego też warto skorzystać z usług zawodowej linergistki z wieloletnim doświadczeniem, która nie tylko z wprawą i pasją podchodzi do swojej pracy, ale też potrafi umiejętnie doradzić w kwestii stylizacji brwi, oczu i ust. Wykonany przez nią zabieg da fantastyczne rezultaty i pozwoli cieszyć się perfekcyjnym makijażem przez bardzo długi czas!

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu makijażu permanentnego

  • cukrzyca (nie jest przeciwwskazaniem jeśli jest wyrównana);
  • przyjmowanie leków sterydowych (trudniejsze gojenie);
  • łuszczyca (może wywołać rzut łuszczycowy);
  • czynne zmiany skórne – bakteryjne, grzybicze, wirusowe;
  • infekcje oraz stany podgorączkowe;
  • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych;
  • bielactwo (podrażnienie skóry może wywołać nowe ogniska);
  • ciąża;
  • choroby siatkówki i rogówki oka

Jak przygotować się do zabiegu?

Przed zabiegiem warto dobrze nawilżać skórę, np. kremem z witaminą A. Przed zabiegiem makijażu permanentnego brwi na minimum dwa tygodnie przed nie należy regulować brwi. Dzięki temu będziemy mogli idealnie dobrać ich kształt. 24 godziny przed zabiegiem warto wykonać peeling złuszczający naskórek i nałożyć maskę nawilżającą.

WAŻNE! W dniu zabiegu nie zażywać leków i substancji rozrzedzających krew, takich jak aspiryna, ibuprofen, benadryl, alkohol, czy kofeina. Nie należy również się opalać. Profilaktycznie przed makijażem permanentnym ust warto przyjmować 2x na dobę Heviran 800 (preparat antywirusowy).